Primii 200 de inscrisi vor plăti cu discount 25% (300 lei în loc de 400 lei)

Cei care nu sunt in lista de mai jos vor achita 400 lei/crescator. Daca unii din primii 200 renunta si nu mai fac plata, vor fi anuntati urmatorii, in ordinea inscrierilor. Termen de plata pentru primii 200 - Vineri, 22 martie 2019

Lista în curs de actualizare…

Nr.crt.Nume prenumeLocalitatea 
 Lionte LucianFalticeni (nu concureaza pt premiile in bani) 
1Adochita+MereutaFalticeniachitat
2ADYZanesti-NT 
3Aftanase Mihai MarianRediu- Neamt 
4Andriuc Ioan AdrianCandesti-Botosani 
5Anghelache CatalinCucorani-BTachitat
6Coifan LiviuRasca-SV 
7Aparaschivei LucianFalticeniachitat
8Apetrei VasileBoroaia-SVachitat
9Banu CostelPascani-IS 
10Baragan Neculai-MenixGalati 
11Bargaoan CozmaCajvana 
12Bazgan GabrielMitocu Dragomirnei SV 
13Beldie BogdanTecuci-GL 
14Birgauan VasileCajvana-SV 
15Bizubac MihaiZamostea-SV 
16Blanaru MarcelGura Humorului-SV 
17Boca FlorinScheia – Suceava 
18Bolohan CatalinFalticeniachitat
19Brateanu RomicaGura Humorului-SV 
20Buculei si LehaciDolhestii Mari-SVachitat
21Calin DumitrelCerna 
22Capra IonutFalticeniachitat
23Caraulani DanielSlobozia 
24Chibel DanielAlbesti-BT 
25Pintilie CosticaSuceava 
26Chira Nicolae+GheorgheVicovu de Susachitat
27Chisan GeluVarfu Campului-SVachitat
28Chisan MihaiVarfu Campuluiachitat
29Ciobanu BogdanSiminicea-SV 
30Class A.L.B.Lilieci-Bacauachitat
31Cojocaru OvidiuFalticeni 
32Condrea DanutDumbravita-BT 
33Corodescu & FarcaselRoman-NT 
34Costan OvidiuSuceava 
35Costea VasileFalticeniachitat
36Costel RefugiatuVicovu de Jos-SV 
37Costiuc MariusVascauti-Suceava 
38Costy si BicuPartestii de Jos-SV 
39Craciun Ionut  
40Cucerca NicolaeClit-SV 
41DanielGalati 
42Crescatoria ElaBarsanesti-Botosaniachitat
43Dediu DanielDorohoi – BT 
44Demint Andrei+Mocanu PetricaNavodari 
45Dobre ViorelCiupercenii Noi 
46Dorosin SilviuMarasesti-VN 
47Enache PetruSendreni-Iasi 
48Familia BacauFalticeniachitat
49Familia DamianBotosani 
50Familia HenningBrailaachitat
51Familia LeonteBotosani 
52Familia PuriceBotosaniachitat
53Feraru GheorgheRascaachitat
54Filip AlexandruBorlesti-Neamt 
55FranciscOnesti-BC 
56Fratii AndreicaCajvana-SV 
57Fratii BejenariuDolhesti 
58Fratii LiuticCorni-BT 
59Fratii MateiBotosani 
60Gagea CristianScheia – Suceavaachitat
61Gagea IonutSuceavaachitat
62Gagea VasileBaisesti-SV 
63Gheorghe AdrianTulcea 
64Gheorghe CristiScheia – Suceava 
65Ghidan MoiseZaicesti-BT 
66Ghita ValiPloiesti 
67Gradinaru Constantin  
68Gradinaru RoalRacova-Buhusi-BC 
69Grigorean CostelMarginea-SV 
70Guramba Andrei CatalinBuhusi-BC 
71Gurau NicuCajvana 
72Gurita FlorinFlamanzi-BT 
73Hojbota ToaderCajvana-SV 
74Holbura GavrilCajvana-SV 
75Holostencu FlorinTulcea 
76Iacob AbelIecea Mica-Timis 
77Iepure GavrilPartestii de Jos-SV 
78Ilie CalinSolca-SV 
79Ionescu MihaiBreaza-PH 
80Iurieti ReluCorni-BT 
81Iurieti ReluBotosani 
82Juravle ConstantinVolovat-Suceava 
83Locic Mihai FlorinVarfu Campului – Botosaniachitat
84Lucescu ToaderRadauti-SV 
85Lupoi CostelPiatra Neamt 
86Lupu Asavei ConstantinDeleni-Iasi 
87Alexa MariusSuceava 
88Magirescu DanielBacauachitat
89Mancas VasileTg.Frumos-Iasiachitat
90Mandache VasileDorohoi-BT 
91Mandric MirceaIasi 
92Mararu MihaiRoznov-NT 
93Marian CristiRadaseni-SV 
94Mihut IonelPiatra Neamtachitat
95Minut Claudiu CiprianPiatra Neamtachitat
96Miron + DeduGalati 
97Mocanu VladBarlad 
98Morosan CatalinIlisesti-SVachitat
99Morosanu DanielBogdanesti-SV 
100Motriuc MarianTudora-BT 
101Murariu GeorgianaTudora – Iasi 
102Nechifor VasileFalticeni 
103Neghina DumitruCobadin 
104Nica VasileRoman-NT 
105Nichiforel IlieHorodnic de Sus-SVachitat
106Nistor CristiHorodnic de Jos-SVachitat
107Nita MihaiFalticeniachitat
108Nour GabiRoman-NT 
109Novac VasilePiatra Neamtachitat
110Oanea ConstantinGura Humorului-SV 
111Padurariu CosminDorohoi 
112Paduraru PavelFalticeniachitat
113Pavel IulianTg.Neamt-NTachitat
114Peste IoanRoman-NT 
115Petcu + MarinCalarasi 
116Petre Adrian+BogdanBerca-Buzau 
117Petrescu AurelRadauti-SVachitat
118Grigorean + AcununiiMarginea-SV 
119Pîțu Gheorghe + BenyCajvana-SV 
120Pochiscan RaduTargu Neamtachitat
121Podoleanu StefanBuhusi-BCachitat
122Pogarasteanu MirceaBotosani 
123Poleac NicuMarginea-SV 
124Power PigeonsSatu Mare 
125Pughiuc CristianBotosaniachitat
126Purice IonelLiesti-Galati 
127Racolta SorinSuceava 
128Railean SorinVicovu de Sus 
129Robu FlorinDornesti-SV 
130Roibulescu MugurelDomnesti-Arges 
131Rosca Stefan CristinelValea Nucului-Buzauachitat
132Schipor AdrianVicovu de Susachitat
133Sfirschi MariusHorodnic de Sus-SVachitat
134Sîrmachi DanielTecuci-GL 
135Slabu GabrielRascaachitat
136Spanache VirgilPiatra Neamtachitat
137Stancescu IonutIlfov 
138Stanciu NicolaeDenta-Timisachitat
139Stroe DanielTibucani-Neamt 
140Stroe Tudorel IulianConstanta 
141Sucioaia + SenciucPiatra Neamtachitat
142Tanasa IonutFalticeni 
143Tataru EugenGalati 
144Team VicovVicovu de Sus 
145Toader GigiFocsani 
146Tofan BogdanBurla-SV 
147Tofan DumitruFalticeniachitat
148Turceac PetruDorohoi 
149Turcu Ovidiu BelmondoHarlau 
150Ujeniuc LiviuSuceavaachitat
151Ungureanu CatalinCobadin-CT 
152Ungureanu CezarSalcea-SV 
153Vamesu MariusTarzia Tg.Neamt 
154Vizitiu GheorghitaDolhestiachitat
155Zachiu IonutBotosaniachitat
156Tertes MihaiSuceavaachitat
157Lupu CatalinFalticeniachitat
158Canciuc OvidiuSendriceni-BT 
159Scrobac IlieClit-SV 
160Macovei PetricaCampulung-Moldovenesc 
161Rusu BogdanBoroaia-SVachitat
162Pintilie MihaiBoroaia-SVachitat
163Fratii MorosanuBoroaia-SVachitat
164Covataru OvidiuBoroaia-SVachitat
165Onisie VasileBoroaia-SVachitat
166Ursan VasileClit-SV 
167Schirod PetruVicovu de Sus 
168Viorel CiridariuStauceni-BTachitat
169Draganescu ConstantinTirzia-Tg.Neamt 
170Flutur GheorgheCajvana-SV 
171Andreica GheorgheCajvana-SV 
172Hrab Ovidiu + Lesan IonutSolonet-SV 
173Ionesi C-tin & IoanVicovu de Sus 
174Cirdei Petrica + DavidVicovu de Sus 
175Bobu CristianRoman-NT 
176Cucu DorinBotosani 
177Cazaciuc AlinVictoria-BT 
178Sinaucean VasileCajvana 
179Furtuna CornelDeleni-Iasi 
180Tofan IulianSavinesti-NTachitat
181Potlog NicolaeCiuslea-VN 
182Cotlet IonelSuceava 
183Boca Dumitru si TimiCajvana 
184Sava & PopescuHorodnic de Sus-SV 
185Lupu IoanHemeius-BC 
186Purcaru VasileRasca-SV 
187Pascaru IonutZanesti-NT 
188Novac ArghirBiliesti-VN 
189Popescu RazvanVadu Pasii-BZ 
190Manolache ClaudiuGoruni-IS 
191Balau MugurelRoman-NT 
192Gheorghita IonicaVicovu de Sus 
193Nedelcu MihaiBuhusi-BCachitat
194Tanase Iulian si RazvanFalticeni-SV 
195Hurjui CristiVicovu de Sus-SV 
196Moraru GheorgheBuhusi-BCachitat
197Cazanciuc AlecuDorohoi-BT 
198Morosan OvidiuGranicesti-SVachitat
199Novac AlinBiliesti-VN 
200Hahuie IonitaLiesti-Galati